Jdi na obsah Jdi na menu
 


:: SUPERHRY.CZ - SUPER ZÁBAVA ONLINE ::

 
 
 
 
 
 

TOPlist

Hardest game 2 (postřehové)

hodnocení: 8
Hardest game 2 (postřehové)
2.3MB

Po úspěšném prvním dílu přicházejí tvůrci postřehové hry Hardest Game s druhým pokračováním. Hráči, kteří u online her nelpí na skvělé grafice, ale zato vyžadují dobrou hratelnost, budou jistě opět nadmíru spokojeni. Hardest Game 2 totiž představuje padesát obtížných levelů.

 
 

Putt Base (logické hry)

hodnocení: 8
Putt Base (logické hry)
1.5MB

Každý hráč, který někdy vyzkoušel minigolf jistě miluje pocit, když jeho míček skončí po zdánlivě nemožném úderu v jamce. Minigolf patří mezi oblíbené kratochvíle mnoha lidí, vyzkoušejte si nyní i vy jeho počítačovou verzi. Ve hře Putt Base se však nejedná o klasický minigolf.

 
 

Killeraffairs (střílečky)

hodnocení: 9
Killeraffairs (střílečky)
1.3MB

Ponurá herní atmosféra online střílečky Killeraffairs si jistě podmaní nejednoho hráče počítačových her. Vžijte se do role osamělého psance, jehož jedinou touhou je vykonat krevní mstu. K uskutečnění sladké pomsty však vede velmi trnitá cesta.

 
 

Bomba v kanceláři (logické hry)

hodnocení: 9
Bomba v kanceláři (logické hry)
1.3MB

Představte si, že se probudíte omámeni ve vaší kanceláři a najdete na zemi dopis, ve kterém stojí, že jste součástí teroristického útoku a mrakodrap, ve kterém se nacházíte bude do dvou hodin vyhozen do povětří. Přesně to se totiž stalo hrdinovi ve výborné adventuře Bomba v kanceláři.

 
 

Neřád Plankton (sportovní hry)

hodnocení: 10
Neřád Plankton (sportovní hry)
4.3MB

Bob a jeho další kamarádi z města Animákov mají vánoční prázdniny, na které se celý rok moc těšili. Poklidnou vánoční atmosféru se však snaží narušit zloun Plankton, který sestavil laserovou zbraň, s jejíž pomocí spouští na nebohé obyvatele městečka nebezpečné sněhové laviny.

 
 

River War (hry pro dva)

hodnocení: 9
River War (hry pro dva)
359.2KB

Jestliže máte zálibu ve studiu dějin válečnictví a při představě ostré bitevní vřavy se vaše srdce tetelí blahem, nepochybně si oblíbíte strategickou válečnou hru River War. Staňte v čele armády a s jistotou a klidem zkušeného generála veďte své vojsko k vítězství v důležité bitvě.

 
 
 
 
 
 
 
 

SUPERVIDEA.CZ


Fast and Furious Fast and Furious Příběh kultovního filmu Fast and Furious pokračuje! Hlavní hrdina Domi...
Tvrdý zákrok Tvrdý zákrok Velmi brutální zákrok, který však neporušuje pravidla amerického fotba...
Parádní tuning Parádní tuning Pokud máte rádi pořádně potuněná auta, která vás na ulici zaujmou hned...
 
 
 
 
 
   
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář